Tak for svar.
Balder:
Det lyder da som om jeg ikke skal være ked af, at der er four-c undervogn i den v70'er jeg har i kiggerten
Du skriver, at den kommer fra oehlins, og at det taler for sig selv. Jeg går ud fra, at du mener det er kvalitet hvis jeg forstår dig rigtigt?
Jeg er ikke ude efter en sportslig bil - så skulle jeg nok finde noget andet end en v70'er

Det er mere en komfortabel og let kørt bil jeg går efter. Og umidelbart syntes jeg det lyder som om den undervogn hjælper godt i den retning. Men som sagt, syntes jeg ikke der er meget info at finde omkring den, og det forstår jeg ikke når nu det har været fremme siden 2004??
Hvor sidder knapperne egentlig til at vælge komfort, sport og automatik? Jeg syntes ikke rigtig jeg kan se dem på de billeder jeg har set af bilen.. Se evt. vedhæftet billede..
Jeg vil også gerne høre hvis der er nogen der har erfaringer med DK-biler i fredensborg - gode som dårlige..
Mvh.
Morten